Poniżej można zobaczyć logo które może się pojawiać na materiałach które gdzieś Państwo widzieli – produkty sygnowane poniższym znakiem są nasze

Logo firmy Eko-Wery
EKO-WERY jako firma działa od 2006 roku, choć jej początki sięgają roku 1999. W roku 99 późniejszy założyciel firmy Pan Marian Strzelczyk rozpoczął prace badawcze nad autorskim piecem z palnikiem dopalającym szkodliwy dym. Po opracowaniu innowacyjnego rozwiązania, przewyższającego najwyższe standardy ekologiczne i ekonomiczne, rozpoczęliśmy wdrażanie tych rozwiązań na lokalnym rynku. W pierwszych latach swojej działalności firma Eko-Wery skupiła się nad prototypem kotła wodnego typu „Michał”. Po dwóch latach intensywnych prac, prototyp został zgłoszony do urzędu patentowego RP, który spotkał się ku naszemu zadowoleniu z aprobatą ekspertów. Produkowane i sprzedawane przez firmę Eko-Wery kotły CO cechuje wysoka wydajność , dzięki zastosowaniu kolektora wykonanego z czterorzędowych rur bezszwowych ze stali o podwyższonej jakości, zwiększa to moc grzewczą kotła oraz przyczynia się do osiągnięcia większej sprawności.

W roku 2020 firma Eko-Wery Marian Strzelczyk rozpoczęła współpracę z grupą Tis, tworząc nowa markę Tis Eko-Wery

 Z przyjemnością zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy w technice grzewczej. 

Proponujemy bardzo ekonomiczne oraz nowatorskie rozwiązanie, które można zastosować w większości tradycyjnych pieców zainstalowanych w naszych gospodarstwach domowych. Cena za instalację takiego palnika turbo to koszt rzędu kilkuset złotych, który przynosi nawet do 40% oszczędności na kosztach opału. Innowacyjność tego rozwiązania polega na podwyższeniu sprawności energetycznej kotła, poprzez wykorzystanie zjawiska pirolizy.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?