Witam wszystkich . Chciałbym polecić palnik eko-wery pana Mariana Strzelczyka.Palnik założyłem do swojego kotła – seko 10 kw w grudniu 2017r. Jestem w szoku jeżeli chodzi o ekologię, piec mój nie dymi !!! .Nawet gdy palnik jest zimny to przez 15 min. lekki dymek , czy para a póżniej zero, dym zostaje spalany a co za tym idzie ,zmniejsza się zużycie na opał , w moim przypadku to około 50% paląc non stop , nie wygaszając.Różne opinie słyszałem na temat tego wynalazku , że się nie pali ,że dymi .Prawda jest taka, że jak założone jest wszystko zgodnie z instrukcją , to po włożeniu takiego palnika z turbem do waszego kotła ,dymu z waszego komina nie będzie , a na opale też zaoszczędzicie .Nie trzeba będzie wymieniać starego jeszcze nie zużytego pieca , i wstawiać nowy drogi piec z podajnikiem ,którego nie wstawi, się do każdej kotłowni.Koszt w moim przypadku za palnik z turbem to tylko 300 zł. z przesyłką , plus do tego górne drzwiczki 100 zł. Montarz nie płaciłem, bo sam radę dałem sami widzicie że koszt jest nie wielki ,a efekt jest niesamowity . POLECAM!!!!!!!

Na okoliczność zainstalowania nowego kotła Co w Zakładzie Kształcenia Kursowego w Kwidzynie na ul. Grudziądzkiej 23. • Nowy piec ..MICHAL" Firmy EKOWERY zainstalowano w naszym zakładzie w paździemiku 2013r. W sezonie grzewczym 2013 i 2014r zużycie opału węgla w porównaniu z rokiem poprzednim zmalało o ok. 40%. W trakcie eksploatacji pieca ..MICHAl" zaobserwowano inne znaczące korzyści. W szczególności emisja spalin do atmosfery stała się niewidoczna nawet gołym okiem. Ponadto co jest również istotne częstotliwość uzupełniania paliwa w palenisku pieca spadła o ok.50%.  Biorąc pod uwagę wszystkie cechy nowego systemu grzewczego, wyrażam swoje zadowolenie z zakupu tego urządzenia. a ewentualnym przyszłym nabywcom głęboko polecam piec grzewczy Firmy EKOWERY.

Referencje

Informuję, że jesienią ubiegłego roku zainstalosvano u mnie palnik do spalania dymu opatentowany przez Pana Mariana Strzelczyka z Kwidzynia, właściciela firmy EKOWERyz który sprawdza się doskonale w piecu C.O ogrzewającym dom o powierzchni 120 m2. Zainstalowanie palnika natychmiast spowodowało nie tylko spore oszczędności finansowe ale też przyczyniło się do niemal całkowitego wyeliminowania spalin wydoby walących się z komina. Palnik sprawdził się 7 litrów przy zastosowaniu węgla kamiennego jak i brunatnego. Moim zdaniem jest to doskonale rozwiązanie dla właścicieli posesji, którzy mogą w ten sposób zaoszczędzić pieniądze i przyczynić się do ochrony środowiska.

Zaświadczam, że firma pod nazwą WERY Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Owczej 7 wykonywała i instalowała piec o mocy grzewczej 120 KW w budynku Waplewo Wielkie. Po zainstalowaniu w/w pieca z palnikiem do spalania dymu uzyskujemy oszczędności w opale powyżej 30 %. W czasie procesu spalania opalu z przewodów kominowych nic wydobywa się żaden dym co powoduję ochronę środowiska. Nadmieniamy, że prace zostały wykonane z należytą starannością i w terminie.
Ośrodek Gałęziaki

Opinia do: Palnika ceramicznego do pieca węglowego wyprodukowanego przez Firmę „EKOWERY" Pana Mariana Strzelczyka z Kwidzyna.Eksploatuję palnik ceramiczny od początku sezonu grzewczego 2012 roku.Na podstawie moich doświadczeń i obserwacji podczas eksploatacji palnika mogę potwierdzić: - po rozpaleniu kotła i uruchomieniu spalania za pomocą palnika nie obserwuje się wydobywania dymu z komina /palnik powoduje spalanie opalu i gazów z węgla/ - powolne spalanie węgla i wytworzonych gazów pozwala na uzyskanie wysokiej temperatury w piecu - proces spalania węgla i gazów powoduje oszczędności w spalaniu węgla około 30% - czas spalania węgla jest wydłużony co powoduje dokładne spalenie węgla w palenisku - stosowanie tego palnika powoduje maksymalne ograniczenie emisji spalin do atmosfery

Opinia kominiarska nt kotła po naszej modernizacji

Zamówiliśmy w Firmie EKOWERY z Kwidzyna kocioł CO na 1500 m2 z palnikiem do spalania dymu oraz cztery palniki do istniejących już naszych pieców (Heiztechnik 120 KW). Firma EKOWERY na miejscu zamontowała zamówiony kocioł CO oraz palniki do naszych kotłów. Zamówiony kocioł w 100% spełnia nasze wymagania, nasze oszczędności w paleniu drzewem, węglem sięgają powyżej 50%. Dodatkowo wielkim atutem jest praktycznie brak dymu z komina spalanego przez palnik. Zamontowane palniki w istniejących piecach również przynoszą nam do 50% oszczędności opalu i brak dymu. Od momentu zamontowania kotła i palników dymu znikł nam problem nadmiernego zadymienia naszej okolicy, wydłużył się czas spalania oraz widzimy realne oszczędności w opale. Nadmieniam że zawarte opisy na stronie www.piece-ekowery.pl w 100% są prawdziwe i sprawdza się w praktycznym zastosowaniu. Polecam Firmę EKOWERY Marian Strzelczyk z Kwidzyna i jej produkty.

Dnia 31.12.2012 zamontowałem piec c.o od pana Mariana Strzelczyka firma EkoWery z Kwidzyna, przystosowany do montażu nowego „palnika" wynalazku pan Strzelczyka. „Palnik" został zamontowany 01.02.2013. i powoduje oszczędność opału 25% i z komina nie wydobywa sig w ogóle dym, gdy tylko po rozpaleniu pieca palnik zaczął działać. Na pewno wynalazek ten przy niskich nakładach, pozwala w znacznym stopniu ograniczył zadymienie w sezonie grzewczym.

Po zainstalowaniu w piecu palnika firmy EKOWERY, zauważyłem osczędność na opale około 35% oraz wydłużył się o kilka godzin czas spalania opału. Po kilku minutach palenia z zkomina nie wydobywa się żaden dym. Dzięki palnikowi EKOWYRY nie zatruwam środowiska oraz naszego otoczenia.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?