Kogo szukamy?

Firma TIS Eko-Wery poszukuje firm, oraz samodzielnych instalatorów będących na własnej działalności, do współpracy przy wykonywaniu instalacji naszego PALNIKA Eko-Wery do spalania dymu.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracach montażowych i umiejętności spawalniczych

Nasi partnerzy muszą zostać przeszkoleni z instalacji PALNIKA Eko-Wery. Niezbędne są do tego umiejętności spawalnicze.

Jak wygląda współpraca?

Numery telefonów do instalatorów zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt oraz podczas dokonywania zakupu naszego PALNIKA Eko-Wery, wraz z rozróżnieniem na określony obszar województwa dla łatwiejszego znalezienia instalatora przez klienta.

Instalator po otrzymaniu telefonu od klienta, który zakupił oraz otrzymał już PALNIK Eko-Wery umawia się na termin instalacji w swoim kotle.

Dystrybutorzy

Każdy dystrybutor otrzyma przyjazną umowę współpracy i zostanie umieszczony na naszej stronie. Otrzyma też certyfikat jako oficjalny dystrybutor naszej firmy palników Eko-Wery.

 

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij poniższy formularz – po zapoznaniu się i pozytywnym rozpatrzeniu się z nim odezwiemy się w celu podpisania umowy.

Formularz zgłoszeniowy

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?